Untitled Document
  DOMESTIC TOURS  KÜLTÜR TURLARI
KLASİK İSTANBUL TURU
KLASİK İSTANBUL TURU

 

05/09 KASIM 2011 ( 2 gece 3 gün) 

05 KASIM 2011

23:30 İlk Buluşma noktamızdan İstanbul a hareket ediyoruz.

06 KASIM 2011 Sabah İstanbul'a varıyoruz.Eşsiz İstanbul manzarasına hakim Çamlıca Tepesinde alacağımız Sabah  Kahvaltısından sonra otelimize yerleşiyoruz. Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve 380 yıl devletin idare merkezi olarak kullanılan Topkapı Sarayını, İ.S 532 yılında yapılan Aya Sofya’yı, Yerebatan Sarnıcı'nı, 1700 yıldır şu anki yerinde dikili olan Çemberli taş Sütunu’nu görüyoruz.Çinili köşk,Sultanahmet Camii,Alman çeşmesi,Eski Hipodrum Meydanı, Kapalı Çarşı’yı gezip otelimize hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle Akşam yemeği için Kumkapı’ya hareket(extra) ve geceleme otelimizde.

07 KASIM 2011 Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltımızın ardından İstanbul’un eşsiz manzarasını denizden seyredebilmek için feribotla boğaz turu yapıyoruz. Boğaz turu bitiminde Atatürk’ün dünyaya gözlerini kapadığı ve eşsiz mimari yapısıyla ünlü Dolmabahçe Sarayı’na doğru yola çıkıyoruz. Türkiye’nin ilk minyatür parkı olan, açık hava müzesi niteliğindeki Miniatürk’ü ziyaret ediyor ve otelimize dönüyoruz.Geceleme otelimizde.

08 KASIM 2011 Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltısının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergahı, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi olan akvaryumu ziyaret ettikten sonra Eyüp Piere Loti Tepesinden İstanbul’u izliyoruz. Ankara ya dönmek üzere hareket ediyoruz.23.00 Ankara’ya varıyor ve bir sonraki Bulut anka Turizm seyahatinde buluşmak üzere ayrılıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

             Lüks Turizm aracı ile gidiş–dönüş ulaşım ve araçta alınacak ikramlar,

             2 gece 3 gün 4* OTEL’de konaklama,

             Kahvaltılar

                Çay Molaları,

             Profesyonel Rehberlik Hizmeti,

                Feribot ile Boğaz Turu

             SEYAHAT SİGORTASI

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

             Müze ve ören yeri giriş ücretleri,

             Öğlen ve Akşam Yemekleri,

             Tüm Ekstra Harcamalar

 

 


 
Geri Dön Top of Page