Untitled Document
  OTELLER  KARADENİZ OTELLRİ
Dedeman Otel Rize
Dedeman Otel Rize
 

 

Oda Özellikleri: 82 Odalı,164 yataklı Otelde 80 standart ve 2 suit odası vardır.Oda manzarası: Odaların tamamı deniz manzaralıdır.Direkt telefon, Oda servisi (07.00 - 23.00), Internet bağlantısı (Lobbyde kablosuz, odalarda telefon hattıyla), Uydu, Klima (Merkezi sistem), Saç kurutma makinesi, Makyaj aynası, Duman / Yangın dedektörü, tv..
Genel Özellikler: Çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, döviz bürosu.
Spor&Rekreasyon: Sauna, masaj, solaryum, fitness center(temmuz ayında hizmete girecektir)
Balo Salonu: Dünya Mutfak’larından çeşitli tatlar sunan Balo Salonu 280 kişilik kapasitesiyle 07:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Lobby Bar: 80 kişilik kapasiteye sahiptir ve 07:30 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Konum:
Trabzon Havaalanına 75 km (45dk), Otogara 4,5 km deniz kenarında, karadeniz otoyolu yanında, şehir merkezine 5 km mesafede.Kaçkar Dağları'na sırtını vermiş, gözü Karadeniz'in dalgalarına dönük tipik bir Karadeniz kenti... Yeşilin binbir çeşidini yansıtan ormanları, yaylaları, dünyaca ünlü çayı, türküleri gibi oynak akarsuları ve Karadeniz'in uçsuz bucaksız sahilleriyle tam bir doğa kenti.En ilginç bölümü surlarla kaplı olmasına karşın, kentin yakınlarında görülecek birçok büyüleyici tarihi güzellikler vardır. Egzotik Trebizon kenti olarak bilinen Trabzon'un batısında, dünyanın en güzel fresklerinden bazılarını barındıran Haghia Sophia romantik kilisesi bulunur. Güneydeki çevre dağlarda bulunan 13. yüzyıldan kalma ve belki de bölgedeki en önemli güzellik olan Sümela Manastırı, sarp kayaların arsından yükselir. Manastır, Kara Kaya'nın bakiresine ithafen yapılmıştır. Dağların arasından hızla akan nehirler, rafting ve kano gibi günden güne popülarite kazanan aktiviteler için uygun bir zemin oluşturur. Daha az hareket isteyenler için en ideali Ayderspa'daki termal banyolara gitmek olacaktır. Tedavi özelliğiyle ünlü olan bu büyük kompleks günde 2000 kişiye kadar konaklama hizmeti verebilir.
Pansiyon Tipleri:BB, HB, FB  şeklinde hizmet vermektedir.


  
 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git