Untitled Document
  OTELLER  KAPADOKYA OTELLERİ
Tourist Hotel
Tourist Hotel

 


Standart Oda
Konaklama
Tarih Aralığı
Konaklama Tipi İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı 3 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Çocuk Bilgisi
Sezon  İndirimli  Sezon  İndirimli Sezon  İndirimli
24.11.2013-31.12.2013
Min. 1 Gece
Yarım Pansiyon - 77.55TL 77.55TL 75.20TL 75.20TL 169.20TL 169.20TL
01.01.2014-01.01.2015
Min. 1 Gece
Yarım Pansiyon - 141.00TL 141.00TL 126.90TL 126.90TL 211.50TL 211.50TL
 

 

Otel Bilgisi

Göreme Nevşehir’de yer alan CAPPADOCIA TOURIST HOTEL bölgedeki açık hava müzesiyle iç içe olup doğal dokuya zarar vermeden, gerek mimarisi gerekse peyzajıyla çevreye tamamen uyumlu olarak inşa edilmiş. Toplam 27.500 metre kare arsa üzerine kurulu olan CAPPADOCIA TOURIST HOTEL 6080 metre kare kapalı alandan oluşmakta. Kapısından girer girmez misafirlerini sakin ama şık bir atmosferde karşılıyor .
CAPPADOCIA TOURIST HOTEL yerli ve yabancı konukları için açıldığından bu yana kaliteli servis anlayışıyla ön plana çıkmakta. İç Anadolu’nun pastel renklerinin üstünde gökyüzününde balon keyfi yapanları, peribacalarını, vadileri, dünyanın ilk kiliselerinin bulunduğu tepeleri izlemek için düşünülmüş sofalı bir teras var burada.
CAPPADOCIA TOURIST HOTEL’ de beklentilerinizin ötesinde, pek çok hoş sürprizle karşılaşmanız mümkün. Develerin üzerinde gezginler, iğdelikler arasına serpiştirilmiş üzüm bağları, çok büyük ve yemyeşil bahçe içinde büyük havuzu, hemen yanıbaşında çocukların yüzme havuzu ve otel konuklarının büyük keyif aldığı Şarapevi ile CAPPADOCIA TOURIST HOTEL tam bir tatil oteli. Türk Hamamı’nda masözlerin yaptığı egzotik yağlar ve aroma kokuları arasında uyguladığı sultan masajlarıyla kendinizi yeniden keşfediyorsunuz. Bu yüzden Göreme Nevşehir'e gelen şık gezginlerin tercihi CAPPADOCIA TOURIST HOTEL’ den yana.

Otel Özellikleri

 

 Bölge ve dünya mutfağından seçkin lezzetlerin buluştuğu restaurantlarıızda vejeteryan ve diyabet menü seçeneklerini bulmak mümkündür. 

185 Kişilik ( Dome- Restaurant) ve 55 kişilik ( Grapes Restaurant) da bir taraftan canlı müzik dinlerken diğer taraftan da ‘asma yaprağına sarılı tuzda pişmiş mantarlı bonfile’ veya ‘peribacası kebabımızı’ afiyetle yiyebilirsiniz.

CAPPADOCIA TOURİST HOTEL pastahanesinin alanında ödül sahibi ustaları tarafından hazırlanan, birbirinden leziz ve bir o kadar da çekici lezzetlerini denemeden dönmeyin. Otel içerisinde yer alan 1 pastahane ve dört adet cafe-bar’ında keyfine ve damak tadına düşkün olan konukları ağırlamaktadır.


Göreme bölgesinin fantastik görünümü ile kültürün birleştiği noktada, güneşin doğuşunun ve batışının en güzel seyir noktasında manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız. Terasından ve havuz başından muhteşem Göreme Açık Hava Müzesi’ni seyrederken yerli ve yabancı içkilerin tadına varabilir, yöre şaraplarıyla tanışma fırsatınıda bulabilirsiniz. Teracce Bar, Loby Bar, Snack Bar ve Vitamin Bar ile gün boyu hizmetinizde. 

Konum Bilgisi

Tourist Hotel, Nevşehir’ e 14km, Kayseri Havaalanına 64km, Göreme merkez’ e 500mt mesafededir. Bölgenin doğal yapısını bozmadan peri bacalarının arasında inşaa edilmiş olan Kapadokya’ daki eviniz CAPPADOCIA TOURİST HOTEL yer almaktadır. 
 

 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git