Untitled Document
  OTELLER  DATÇA OTELLERİ
Flow Datça Hotel
Flow Datça Hotel
 

Otel Bilgisi

Flow Datca Surf & Beach Club. Ege ve Akdeniz'in birlikte pişirmiş oldukları bu lezzetli kıyılar Reşadiye yarımadasının güneyinde, Datça’ya 11 km uzaklıkta, Kızlanaltı Mevkiinde bulunmaktadır. Flow Datça Plajı T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından koruma altında bulunan eski dünyanın bize mirası eşsiz Gebekum Plajının yanına konuşlanmıştır. Windsurf ve kitesurf’un tarifine uygun orjinal tadında yapılabileceği mükemmel bir rüzgara sahip Kızlanaltı Mevkii, Datça'nın su sporlarına en elverişli sahilidir. 300 gun kesintisiz ruzgarın hakimiyeti altında sezon boyu ferahlatıcı bir yaz serinliği sunmaktadır. 

Otel Özellikleri

 

 

 • Günübirlik aktiviteler deniz sporlarıyla sınırlı kalmayarak, nefis bir havuz keyfine ek olarak, alternatif egzersiz formlarından yoga & pilates seanslarıyla sizi zinde bir gün için hazırlamaktadır. İçine girilince sizinmişcesine bir samimiyetle karşılanacağınız çalışan kadromuzla sizi misafir etmek bir zevk olacaktır.
   
 • Otel sahilinin bulunduğu bölge olan Kızlan altı bölgesi Türkiye Windsurf yarışmasının Haziran ayağina ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında kuvvetli rüzgarlar esen bu bölge Marmaris'ten 70 km uzaklıktadır. Türkiye'de gelişmekte olan windsurf sporuna ivme kazandırmak ve siz değerli sporcularımıza rüzgar ile dans edebileceği yeni bir heyecan katabilmek için hepinizi Flow Datça’ya bekliyoruz.
   
 • Açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır.
   
 • Teras Restaurant, Kapalı Restaurant, Plaj Bar, Havuz Bar içeceklerinizi temin edeceğiniz yerlerdir.


Oda Özellikleri

 

 • Odalarda TV, direkt hatlı telefon, minibar, duşlu ya da duşakabinli banyo, saç kurutma makinesi, klima, internet, televizyon bulunmaktadır.
   
 • 16 standart club odası, 2 club suit, 18 standart konak odası, 1 konak suit, 1 konak sultan odası bulunmaktadır.


Yakın Merkezler

 

 • Datça 11 km


Konum Bilgisi

Flow Datca Hotel Muğla' nın Datça'ya 11 km mesafede Gebekum sahilinde yer almaktadır.

Denize sıfırdır.

17 dönüm üzerine kurulu taş binalardan oluşan ve özel bahçe ve peyzaj düzenlemesine sahiptir. 
 

 

 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git