Untitled Document
  OTELLER  KAYAK OTELLERİ
Kar Hotel
Kar Hotel
 
Otel Bilgisi
Mitolojideki ismi Bthynian Olympos ve Keşiş Dağı olarak geçen Uludağ, 1940’lı yılların başlarından beri en önemli kış sporları merkezimizdir. Bu nedenle Kar Cenneti olarak bilinir. Otelimizde adını buradan almıştır: KAR OTEL. Bu cenneti adına yakışır bir otelde; Kar Otel’de yaşamaya davet ediyoruz sizleri… 

Kar Otel; Uludağ 1. Bölgede, Bursa şehir merkezine 35 km. uzaklıkta, dağ kenarında ve kış sporları merkezinde bulunmaktadır. Kulağınızda tatlı bir müziğin dinlendirici sesi ile birlikte şöminenin sımsıcak ışıltısında sohbet etmek ve kitap okuma keyfini Kar Otel ortamında daha başka yaşayacaksınız. Mükemmel bir pistte gün boyu kayak yapmanın zevkini şömine başında geçireceğiniz sıcacık saatlerle tamamlayacaksınız.
 

Otel Özellikleri
  Tesiste 1 Adet restoran mevcut olup 180 kişi kapasitelidir. Bu restoranımız; Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği sunumunun yanı sıra, her akşam canlı müzik ve özel ziyafetler gibi özel amaçlarla da hizmet vermektedir. 

  Tesisin lobide yer alan KAR BAR ve birçok kayak pistini görme özelliği ile misafirler tarafından yoğun ilgi görmekte olan CAMLI KÖŞK ise tatiliniz boyunca hizmet veren, rahatına ve zevkine düşkün misafirlerin sıcak-soğuk tüm içecek ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda tost, hamburger gibi aperatif yiyecek hizmeti de vermektedir. 

  Misafirlerimn tesiste konakladıkları süre boyunca kâğıt oyunları, tavla, satranç oyunları, özel kayak yarışmaları gibi aktivitelerde bulunabilmekte, Uludağ’ın benzersiz manzarası eşliğinde yürüyüş yapabilmekte, özel saunasında ise günün yorgunluğunu, şehir hayatının stresini üzerlerinden atabilmektedirler.

  Tesiste ayrıca çocuklarınız için her türlü ayrıntı düşünülmüş olup siz kendinizi canlı müziğin ritmine kaptırırken, geleceğimizin emanetçileri çocuklarınız da, özel olarak dizayn edilmiş çocuk oyun salonunda gönüllerince koşup oynayacak, aletli oyun merkezimizde yahut çocuk oyun kulübünde hem eğitici hem eğlendirici aktivitelerde bulunabileceklerdir.

Oda Özellikleri
  2 Suite ve 56 Standart Oda olmak üzere toplam 58 oda ve 140 yatak kapasitelidir.

  Tüm odalarda; 
  Telefon
  Saç kurutma makinesi
  Kaloriferli ısıtma sistemi
  Banyo mevcuttur.

Yakın Merkezler
  Uludağ Şehir Merkezi 50 Metre
  Bursa Şehir Merkezi 45 Km
  Kayak Pistleri 25 Metre
  Bursa Yenişehir Havaalanı 65 Km

Konum Bilgisi
Kar Otel; Uludağ 1. Bölgede, Bursa şehir merkezine 45 km. uzaklıkta, dağ kenarında ve kış sporları merkezinde bulunmaktadır.
 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git