Untitled Document
  YURTDIŞI TURLAR  ALMANYA
BERLİN 20 NİSAN 2014 3 GECE 4 GÜN
BERLİN 20 NİSAN 2014 3 GECE 4 GÜN
 

 

       

3 GECE 4 GÜN

TUR TARİHİ :

20 NİSAN (PAZAR)-23 NİSAN(ÇARŞAMBA) 2014

ALTERNATİF TARİHLER

         20 HAZİRAN, 08 AĞUSTOS, 16 EKİM, 17 EKİM 2014

 

ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Şehir içi  Econtel Hotel  vb.

(Şehir merkezine 5 - 25 km)

599 Euro

399 Euro

180 Euro

599 Euro

399 Euro

150 Euro

599 Euro

399 Euro

4*Şehir içi Azimut Hotel vb.

(Şehir merkezine 5-25 km )

699 Euro

499 Euro

230 Euro

699 Euro

499 Euro

150 Euro

599 Euro

399 Euro

INDIRIM FIRSATLARINI KACIRMAYIN !

2. turunu alana + % 5 indirim , 3. Turunu alana +  % 10 indirim

(2013 yılı içerisinde 2. ve 3.  Turu alan misafirlerimize sadece paket tur fiyatı üzerinden + indirim sağlar)

Arkadaşını getirene + % 5 indirim.

(2013 yılı içerisinde arkadaşını getirerek aynı tura kayıt yaptıran misafirlere aynı yıl içerisinde katılacakları 2. Turda sadece paket tur fiyatı üzerinden+ %5 indirim sağlar)

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 

Ø  TÜRK HAVAYOLLARI’NIN TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- BERLİN - İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI (15 €)

Ø  SEÇİLEN KATEGORİ OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ø  BERLİN PANORAMİK ŞEHİR TURLARI

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  ALMAN VİZESİ ŞAHSİ BAŞVURUDUR.

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLERI

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Ø  ALTERNATİF TURLAR

Ø  SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR )  

Ø  SHANGEN VİZESİ (150 EUR)

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

 

 


TUR PROGRAMI

1.GÜN PAZAR-  İSTANBUL - BERLİN

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali  DIŞ HATLAR  kontuarı önünde saat 06:30'de buluşuyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1721 no’lu tarifeli seferi ile saat  08:30’da Berlin'e hareket ediyoruz, yaklaşık 2  saatlik uçuşumuzun ardından 10:25’te Berlin’e varıyoruz. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle ve rehberimiz eşliğinde panoramik şehir turu için havalimanından ayrılıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında  Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburger Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu; Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee ve şehrin en görkemli yerleri bulunmaktadır.Turumuz sonrasında otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz. Geceleme Berlin’deki otelimizde.

 

2.GÜN PAZARTESİ- BERLİN                                                                         

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra-alternatif olarak düzenlenecek olan Dresden Turu’na katılabilirler. Bu turumuz esnasında, Elbe Nehri’nin kenarına kurulan Barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini, Fraunkirche’yi , Dresden’in en önemli yapılarından biri olan ve adı “iki sur arasındaki yer” anlamına gelen, içinde havuzlar, geniş galeriler, galerileri birbirine bağlayan köşkler (pavillon) ve  dünyanın ikinci büyük porselen müzesi  bulunan Zwinger  Sarayı’nı, Brulshl Terası, Kral Yolu, Elbe Nehri, yolda yıldırım çarpma tehlikesiyle karşılaşınca keşiş olmaya karar veren ve defalarca kilise tarafından yargılanmasına sebep olan sayısız eseri bulunan Martin Luther heykeli, Hof  Kilisesi, II. Dünya Savaşı öncesindeki yıllarda Richard Strauss'un pek çok eserinin prömiyerlerine ev sahipliği yapmış  olan Semper Operası ve eski şehir meydanını görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam yine  ekstra-alternatif olarak düzenlenecek olan Spree Nehri’nde Berlin By Night turuna katılma imkanı bulacaklardır. Bu gece turumuzun ardından otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.  Geceleme Berlin’deki otelimizde.

                                                                     Dresden Turu: 60 € (Yemeksiz)

                                                                     Berlin By Night: 50 €

Dresden

 

3.GÜN SALI-  BERLİN

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız eşliğinde ekstra-alternatif olarak düzenlenecek olan  Potsdam Turu’na katılabilirler. 1990 yılında UNESCO, kültürel bir dokuya sahip olan Potsdam’ın büyük bölümünü dünya mirası listesine aldı. Berlin’in güneydoğusunda yer alan Potsdam’ın listeye giren yerleri arasında Sanssoucci Tarihi Parkı, Yeni Bahçe (Neuer Garten), Babelsberg ve çok sayıda mimari yapı bulunuyor. Potsdam şehri şüphesiz Almanya’nın en güzel şehirleri arasında yer alıyor, gezmek için önerilecek yerlerin sayısı da hayli fazla. Örneğin, eşsiz bir tabiata sahip Nestling çekici bir seçenek olabilir. 1000 yıla dayanan tarihiyle Potsdam, Almanya tarihinin gözbebeği olmayı sürdürüyor.  Potsdam aynı zamanda Prusya Krallığı’na ev sahipliği yapmış bir garnizon bölgesi. Bununla birlikte bölge mahkeme, askeri şehir ve hükümetin konumlandığı yer niteliğindeydi. Alternatif turumuz sonrasında otelimize transferimizi gerçekleştiriyoruz.  Geceleme Berlin’deki otelimizde.

Potsdam Turu:50 €

 

4.GÜN ÇARŞAMBA BERLİN - İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında, otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyoruz ve havalimanına transferimize başlıyoruz. Türk Havayolları TK 1724 no’lu tarifeli uçak seferi ile saat 19:00'da İstanbul'a hareket ediyoruz ve yaklaşık 3 saatlik uçuşumuzun ardından saat 22:50'de varıyoruz.

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git