Untitled Document
  OTELLER  KAŞ OTELLERİ
Club Hotel Barbarossa
Club Hotel Barbarossa
 

 

Otel Bilgisi

Eğer Kaş'a daha önce geldiyseniz, zaten birşey söylemek gereksiz! Kaş'ı bilmeyenlerin ise gelip kendilerinin görmesi gerek! Hotel Barbarossa, Kaş'ta Bucak denizini kucaklayan konumu ile tabii limandan çıkan gemilerin süzülüşünü izleyebileceğiniz özel adresiniz.

Kaş, Akdeniz'in kenarında genelde kuru havası ile güzel yurdumuzun en güzel ve doğallığını hala kaybetmemiş ender köşelerinden biri. Güneş, deniz, doğa ve tarihin böylesine içiçe geçtiği az yer vardır. Barbarossa'da bu seçkin ortamda bir butik otel. Yüzlerce kişi ile birlikte tatil yerine, deniz kenarında geniş bir arazi içinde, 50 - 60 kişiyi geçmeyecek seçkin bir toplulukla tatil ancak Barborssa'da mümkün. Kristal parlaklığındaki denizi, sanki denizde yüzermişçesine bütünleştiğiniz havuzları ve jakuzisi ile Barbarossa tek kelime ile sizin eviniz.
 

Otel Özellikleri

 

 

  • Yemekler, Akdeniz mutfağının en lezzetli ve en güzel örnekleri olmasının yanı sıra doğal ve taptaze sebzelerle hazırlanıyor.
     
  • Barbarossa'da havuz başında, yıldızları altında bir akşam yemeği bir ömre bedel. Akşam yemeğinden sonra deniz kenarı barında yakamozlara gelen balıkları izlemeye ve birşeyler yudumlamaya ne dersiniz?


Oda Özellikleri

 

  • Her birini özenle döşenilen odalar standart kategoride 15 ile 20 metrekare genişliktedir. 
     
  • Deluks odalar 25 ile 30 metrekare arasındadır (giriş ve çatı katı haricinde bu odalarımız jakuzilidir). Dilerseniz üzeri kapalı geniş teraslı, dilerseniz balkonlu odalarda konaklayabilirsiniz.


Konum Bilgisi

Otel, denize zarif bir dokunuşla uzanan Çukurbağ yarımadasında konumlanmıştır. 

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git