Untitled Document
  YURTDIŞI TURLAR  İSPANYA
BARCELONA-MADRID 9 ŞUBAT 2014 6 GECE 7 GÜN
BARCELONA-MADRID 9 ŞUBAT 2014 6 GECE 7 GÜN
 

 İSPANYA         

BARCELONA (3)- MADRİD (3)

DIREKT  BARCELONA GIDIŞ  -  MADRİD DONUŞ

6 Gece 7 Gün

TUR TARIHI :

 

9 ŞUBAT  (PAZAR) – 15 ŞUBAT (CUMARTESİ) 2014

 

 

ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN..

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Şehir dışı oteller

(Şehir merkezine 45 - 60 km)

799 €

349 €

240 €

799 €

349 €

150 €

799 €

349 €

3* Yarı merkezi oteller

(Şehir merkezine 15-25 km )

3* Holiday inn Molins de Rei ve benzeri

3* Madrid Holliday inn San Sebastian ve benzeri

849 €

399 €

280 €

849 €

399 €

150 €

849 €

399 €

4* Yarı merkezi oteller

(Şehir merkezine 5-15 km )

4* Hotel HESPERIA SANT JUST vb. 

4* Convencion vb.

949 €

499 €

320 €

949 €

499 €

150 €

949 €

499 €

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI İLE  İSTANBUL-  MADRID-BARCELONA -  İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SIGORTA (15 EUR )

Ø  SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 6 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ø  MADRİD, BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  SHENGEN VİZE ÜCRETİ 120 €

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR , ALTERNATİF TURLAR

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO

Ø  SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR )

Ø  ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI  60 € 

DIGER ILLER 140 €/  KIBRIS 150 €

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €)

 


TUR PROGRAMI

 

1.GÜN  ISTANBUL – BARCELONA

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali kontuarı önünde saat 06:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk havayollarının TK 1853 sayılı tarifeli seferi ile saat 08:00 ’de Barcelona’ya hareket,yaklaşık 4 saat sonra yerel saat ile 10:45’de Barcelona’ya varış.. Alanda hazır bulunan otobüslerimizle birlikte panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Bu turumuzda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası Dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan ve dışardan görebileceğimiz Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic (Museviler Tepesi), eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Güell park, ciutat vella ve gotik mahallesi, olimpik liman bölgesi ve Barcelonata mahallesini görüyoruz. Ardından Gaudi evleri olan casa mila(pedrera),Casa battlo ve amattlo evlerini de göreceğiz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 45 €

 

2.GÜN BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimiz ve özel araçlarımız  eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler, otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.

Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

 

3.GÜN BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirilerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Montserrat & Sitges turuna  katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır.  

Dileyen misafirilerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan  Girona & Figueres & Dali Müzesi turu’na katılabilirler.  Özel otobüsümüz ile önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Otobüsümüze binip ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Öğle yemeği ( yemek tur fiyatına dahil değildir ) için serbest zaman. Yemekten sonra dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Turlarımız sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde. 

Montserrat & Sitges Turu ( Kişi Başı ) : 55 € 

Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€(Dali Müzesi girişi dahildir.)

 

4.GÜN BARCELONA  - MADRİD                   

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Barcelona’dan Madrid’e hareket.(630 km). Dileyen misafirlerimiz Yol üzerinde alternatif olarak düzenlenecek Zaragoza turuna katılabilirler. Madrid’e varışta panoramik şehir turu. Bu turumuzda boğa güreşleri, Flamenko dansları ve renkli gece yaşamı ile ilginç bir tatil merkezi olan tarihi başkentte Puerto del Sol, Plaza Mayor, Gran Via, Plaza de Espagna, Kraliyet Sarayı, Puerto De Alcala görülecek yerler arasındadır.

Zaragoza Turu (Kişi Başı): 15 €

 

 

 

5.GÜN   MADRİD                    

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Madrid şaheserleri turuna katılabilirler. Bu tur sırasında lokal İspanyol rehber eşliğinde; dünyanın 2. en büyük boğa güreşi arenası olan “Las Vaentas”, Avrupa kapısı olarak nitelendirilen “Torres De Europa”, dünyanın en iyi takımlarından biri olan Real Madrid’ in stadyumu “Santıago Bernabeu”,”Gran Via”, “Kraliyet Sarayı”, “ İspanya Meydanı (Don Kısot Heykeli), “Opera Binası”, “Almudena Katedrali”, “Plaza Mayor”, “Sol Meydanı”, “Kıbele Meydanı”, dünyanın en önemli ilk 3 müzesi arasında yer alan “Prado Müzesi”, “Neptun Çesmesi” ve İspanya’nın tek botanik bahçeli tren istasyonu “Atocha” görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme. Geceleme Madrid’de.

Madrid Şaheserleri Turu (Kişi Başı): 30 €

 

6.GÜN MADRİD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek  Toledo turuna katılabilirler. Otelden hareket ile Avrupa’nın en eski ve en güzel yerleşim birimlerinden olan Toledo’ya varış.Önce büyük katedralin gezilmesi. Arkasından Santa Maria la Blanca Sinagogu ve El Greco’nun en önemli eserlerinden birinin bulunduğu Santa Tome Kilisesi ve yolda yahudi mahallelerinin görülmesi. Madrid’e dönmeden önce geleneksel Toledo maden işçiliği ile yapılmış hediyelik eşya dükkânında alışveriş imkânı. Geceleme otelinizde.

Toledo Turu (Kişi Başı): 50 €

 

 

7.GÜN MADRİD  – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek Segovia turuna katılıyoruz. Bu turumuzda göz kamaştırıcı şehrimizde unutulmaz bir gün geçiriyoruz. Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası rehberinizin bildireceği saatte otelde buluşma ve Madrid havalimanına transfer Check-in işlemlerimizin ardından Türk havayollarının TK 1860 sayılı tarifeli seferi ile saat 17:55 ‘De İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:50’de Atatürk havalimanına varış

Segovia turu: 50 €

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git