Untitled Document
  YURTDIŞI TURLAR  İSPANYA
ENDÜLÜS 16 MAYIS 2014 4 GECE 5 GÜN
ENDÜLÜS 16 MAYIS 2014 4 GECE 5 GÜN
 

ENDÜLÜS                                             

MALAGA(4)

DIREKT  MALAGA GIDIŞ  - MALAGA DONUŞ

4 GECE 5 GÜN

TUR TARIHI :

16 MAYIS (CUMA) – 20 MAYIS  (SALI)

ALTERNATİF TUR TARİHLERİ:

1 MAYIS , 19 HAZİRAN 2014

 

 

 ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN                        

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Şehiriçi oteller

(Şehir merkezine 15-25 km)

799 €

399 €

150 €

799 €

399 €

150 €

799 €

399 €

4*Şehiriçi oteller

(Şehir merkezine 15-25 km)

899 €

449 €

180 €

899 €

449 €

150 €

899 €

449 €

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL- MALAGA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SIGORTA ( 15 EUR )

Ø  SEÇİLECEK KATEGORİ OTELLERDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI 

Ø  MALAGA  PANORAMİK ŞEHİR TURU,

Ø  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 

Ø  SHENGEN VİZE ÜCRETİ 120 €

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Ø  ALTERNATİF TURLAR

Ø  SEYAHAT SIGORTASI, ( 15 EUR )

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (30 €) -

 

TUR PROGRAMI

1.GÜN İSTANBUL–MALAGA

Siz değerli misafirlerimiz ile havalimanı   kontuarında saat  07.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk  Havayolları ile saat TK1305 tarifeli seferi ile  09.40’ya Malaga’ya hareket ve 13.10’da  Malaga’ya varış ve Malaga’ya şehir turu.  Pablo Picasso’nun doğum yeri Malaga, aynı zamanda Costa del Sol’e geçiş noktası olan 550.000 nüfuslu, hareketli, bazen de idaresi zor bir şehirdir . Panaromik şehir turu sonrası  dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan Ronda turu’na katılabilirler. (yaklaşık 1,5 saat) Tajo nehrinin üzerinde 150 m. yükseklikte bir kayalığa tutunmuş şehir, ispanya'nın en eski ve en aristokratik yerleşimlerinden biridir. 700 yıl boyunca müslümanlar tarafından yönetilen eski şehir ile modern yeni şehir, boğazın üzerinden geçen Puento Nuevo (San Miguel köprüsü) ile birbirinden ayrılır. şehrin arena'sı ispanya'nın en eski arenasıdır ve boğa güreşlerinin beşiği olarak görülür. Ronda, 17. ve 18. yüzyıldan kalma evleri, mütevazı meydanları ve muhteşem manzarasıyla son derece dinlendirici tipik bir Endülüs dağ yerleşimidir.  İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda' da Tarihi Roma Köprüsü ve isteyenlerle İspanya'nın en eski arenası ve müzesi görülecek yerler arasındadır. Ronda sehir turu bitiminde özel aracımız eşliğinde siz değerli misafirlerimizle otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ronda Turu : 50 € (kişi başı) : 50 €

 

2.GÜN MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan   Sevilla turunu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuzda ; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşa edilmeye başlanan katedral,Arap Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yan yana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar, Altın Kule denilen 13. Yy’dan kalma kale, birçok ortaçağ kilisesi, 51. Paula Rahibeler Manastırı,Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır.Gezimizin ardından  misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Alcazar-Katedral ve Tekne turuna katılabilirler. Güzel bahçeleri nedeni ile Jardines de Alcazar( Alcazar Bahçeleri) da denir. Yapımına 1181 yılında başlanan saray Endülüs Emevileri’ nden kalmış, Arap mimarisinin eşsiz örneklerinden biridir. Vatikan ve Londra’daki Saint Paul kilisesinden sonra dünyanın 3. Büyük katedrali olsan Sevilla Katedrali’ni geziyoruz, Son olarak Guadalkivir Nehri’nde yapacağımız bir gezinti ile şehri daha yakından tanıma imkanı. Alternatif turlarımız sonrası transfer ve geceleme otelimizde.

Alcazar-Katedral ve Tekne turu (kişi başı): 55 €

Sevilla turu  (kişi başı): 60 €

 

3.GÜN MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif düzenlenecek olan Granada turuna katılabilirler. İlginç mimarisi ile El Hamra sarayı ,havuzları ve gül bahçeleri ile meşhur muhteşem güzellikteki generalife bahçeleri, Emevi Devletinin yönetim ve ikamet binaları , kışlalar, surlar, selamlık ve harem bölümleri, yazlık saray görülebilecek yerler arasındadır.Saray gezisinin ardından serbest zaman. tur bitimi otele transfer ve geceleme otelimizde.

Granada Turu: 75 €

 

4.GÜN MALAGA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile alternatif olarak düzenlenecek olan Cordoba şehir tanıtım ve camii turu (cami girişi ücretlidir). Yaklaşık 2 saat süren keyifli bir yolculukla Cordoba’ya varıyoruz. Bu turumuzda yapımına 785 yılında başlanan ve 987’de tamamlanan batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan cordoba camii, musevi mahallesi ve plaza mayor görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek, Çingene gecesi flamenco show’a katılabilirler. show sonrası otele transfer ve geceleme otelimizde.

Cordoba turu ( kişi başı ) : 60 €

Flamenco Show (kişi başı): 45 €

5.GÜN MALAGA – ISTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının serbest zaman ardından Malaga havalimanı’na transfer ve Türk Havayollarının TK1306 tarifeli seferi ile 14.10’da istanbul’a hareket. Yerel saat ile 06.50’de İstanbul’a varış

             

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git