Untitled Document
  YURTDIŞI TURLAR  İSPANYA
BARCELONA 6 HAZİRAN 2014 3 GECE 4 GÜN
BARCELONA 6 HAZİRAN 2014 3 GECE 4 GÜN
 

İSPANYA         

 BARCELONA (3)

DIREKT  BARCELONA GIDIŞ  -  BARCELONA DONUŞ

3 Gece 4 Gün

TUR TARIHI :

   6 HAZİRAN  (CUMA) –  9 HAZİRAN (PAZARTESİ)

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Şehir dışı oteller

(Şehir merkezine 45 - 60 km)

649 €

399 €

150 €

649 €

399 €

150 €

649 €

399 €

3* Yarı merkezi oteller

(Şehir merkezine 15-25 km )

3* Holiday inn Express Molins De Rei ve benzeri

699 €

449 €

180 €

699 €

449 €

150 €

699 €

449 €

4* merkezi oteller

(Şehir merkezine 5-15 km )

4* Hotel HESPERIA SANT JUST vb. 

799 €

549 €

220 €

799 €

549 €

150 €

799 €

549 €

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ  İLE İSTANBUL- BARCELONA - İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SIGORTA (15 EUR)

Ø  SEÇİLEN KATEGORİ  OTELLERDE 3 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI VE ŞEHİRLERARASI TRANSFERLER

Ø  BARCELONA  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  SHENGEN VİZE ÜCRETİ 120 €

Ø  YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI 15 TL

Ø  PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,

Ø  ŞAHSİ HARCAMALAR & OTEL ALTERNATİFLARI

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO

Ø  SEYAHAT SIGORTASI ( 15 EUR )

Ø  ANKARA,IZMIR ICHAT BAĞLANTI  60 € 

DIGER ILLER 140 €/  KIBRIS 150 €

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)(30 €)(

 


TUR PROGRAMI

1.GÜN PERŞEMBE ISTANBUL – BARCELONA

Siz değerli misafirlerimiz Havalimanı Dış Hatlar gidiş Terminali kontuarı önünde saat 06:00’ta buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk  Havayolları tarifeli TK 1853 seferi ile  saat 08:00 ’ta uçuş,Yerel saat ile 11:25’de Barcelona’ya varış. Varışı takiben panaromik Barcelona sehir turu,bu turumuzda  Paseyo de Gracia, Gaudi tarafından yapılan Sagra de Familia Kilisesi, Plaza de Catalunya, La Ramblas dışarıdan görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Barcelona Şaheserleri turuna katılabilirler. Akdeniz’in batı kıyılarında yer alan Romen, Arap ve Hıristiyan kültürlerinin zengin bir karışımı olan liman şehri Barcelona şaheserleri turunda Paseyo de Gracia, Plaza de Catalunya, La Ramblas, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic (Museviler Tepesi), eski liman ve limandaki Colon meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer serbest zaman.   Akşam Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Flamenko Show turuna katılabilirler. Akşam yemeğinden sonra otelden hareket Flamenko ve folklor dansları eşliğinde içkilerinizi yudumlayarak geçecek unutulmaz bir geceden sonra Geceleme otelinizde.

Barcelona Şaheserleri (Kişi Başı): 30 €

Flamenco Show (Kişi Başı): 55 €

 

2.GÜN CUMA BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Girona & Figueres & Dali Müzesi turu’na katılabilirler.  Otelden hareket. İlk önce tarihi Girona şehrine varış. Katedral ve Yahudi Mahallelerinin gezisi. Otobüsümüze binip ünlü ressam Salvador Dali’nin yaşadığı Figueres’e varış. Öğle yemeği ( yemek tur fiyatına dahil değildir ) için serbest zaman. Yemekten sonra dünyaca ünlü Salvador Dali Müzesi gezilecek ve civarda turistik alışveriş yapma imkanınız bulunacaktır. Tur sonrası otelimize transfer ve Geceleme otelinizde.

Girona&Figueres&Dali Müzesi Turu (KişiBaşı):60€(Dali Müzesi girişi dahildir.)

 

3.GÜN CUMARTESİ BARCELONA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan Andorra Turu’na katılabilirler. Otelden hareket. Monserrat, Berga, Tunel del Cadi, Martinet, Seo de Urgel gibi merkezlerden geçerek Andorra Prensliğine varış. Fransa–İspanya sınırında konumlanmış olan bu küçük prenslikte tax free olarak alışveriş imkanı, serbest öğle yemeği sonrasında şehrin sokaklarında serbest zaman . Ayrıca Arzu eden misafirlerimiz için bir diğer alternatif olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna  katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ve Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Turlarımız sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

Montserrat & Sitges Turu ( Kişi Başı ) : 55 € 

Andora Turu (Kişi Başı): 60 €

 

4.GÜN  PAZAR BARCELONA – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman. Barcelona’nın muhteşem caddelerinde adım başı bir şaheser ile karşılaşma ve alışveriş yapma imkanı. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimizde buluşma ve Barcelona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerimizin ardından 17:35’te Türk  Havayollarının TK1856 seferi  ile İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21:55’de İstanbul’a varış

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git