Untitled Document
  YURTDIŞI TURLAR  FRANSA
NİCE 19 NİSAN 2014 4 GECE 5 GÜN
NİCE 19 NİSAN 2014 4 GECE 5 GÜN
 

NİCE         

 

 

 

DIREKT  NİCE GIDIŞ  -  NİCE DONUŞ

4 Gece 5 Gün

19 NİSAN (CUMARTESI) 2014– 23 NISAN (ÇARŞAMBA) 2014

ALTERNATİF TUR TARİHLERİ:

20 NİSAN-1 MAYIS-20 HAZİRAN-08 AĞUSTOS-20 EYLÜL 

21 ŞUBAT-14,27 MART-13NİSAN-9MAYIS-8 HAZİRAN - 2013

 
 
 

 


ERKEN REZERVASYON İNDİRİM FIRSATLARINI KACIRMAYIN!

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3* Şehir dışı  Campanille Hotel vb.

(Şehir merkezine 25 - 35 km)

699 Euro

399 Euro

135 Euro

699 Euro

399 Euro

150 Euro

699 Euro

399 Euro

3* Şehir içi  Bristol Hotel vb.

(Şehir merkezine 15 - 25 km)

799 Euro

499 Euro

150 Euro

799 Euro

499 Euro

150 Euro

799 Euro

499 Euro

4*Şehir içi Boscolo Hotel Park vb.

(Şehir merkezine 15-25 km )

899 Euro

599 Euro

180 Euro

899 Euro

599 Euro

150 Euro

899 Euro

599 Euro

 

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 

Ø  TÜRK  HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL- NİCE - İSTANBUL UÇAK BİLETİ

Ø  HAVALİMANI VERGİLERİ, ( 150 EUR )

Ø  ZORUNLU SIGORTA (15 €)

Ø  SEÇİLEN KATEGORİ VE BENZERI OTELLERDE 4 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA,

Ø  ALAN/OTEL/ALAN TRANSFERLERI

Ø  NİCE  PANORAMİK ŞEHİR TURLARI,

Ø  REHBERLİK HİZMETLERİ

 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

Ø  SCHENGEN VİZE ÜCRETİ  (120 € )

Ø  YURTDIŞI ÇIKIŞ FONU ( 15 YTL )

Ø  SEYAHAT SAĞLIK  VİZE SİGORTASI (15 €)

Ø  ALTERNATİF TURLAR VE KİŞİSEL HARCAMALAR

Ø  YEREL OTERITELER TARAFINDAN ALINAN KONAKLAMA VERGILERI GECELIK 3,4 EURO

Ø  MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞLERİ

Ø  ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI)

(30 €) İÇ HAT BAĞLANTI ANKARA VE İZMİR  50 € / DİĞER ŞEHİRLER 110 € / KIBRIS 130 € KİŞİBAŞI DIR


TUR PROGRAMI

 1.GÜN  CUMARTESI  İSTANBUL - NICE

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yetkilileriyle saat 06:30’da buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerini takiben Türk Havayolları’nın TK 1813 tarifeli seferi ile saat 08:30’de Nice’e hareket. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından lokal saat ile 10:55’de varış ve inişimizi takiben alanda bekleyen otobüsümüz ile panoramik olarak Nice turu yapılacaktır. Promenade des Anglais caddesi, Belle Epoque, Nice şatosu ve limanı ile Zafer Anıtı görülecek yerler arasındadır. Otele yerleştikten sonra serbest gün. Misafirlerimiz Nice şehrinin tarihi ve turistik yerlerini keşfe başlayabilir, alışveriş yapabilir ya da iklim şartlarına göre dünyaca ünlü Nice sahil şeridinde gezebilirler. Geceleme otelimizde.

2.GÜN PAZAR NİCE(Monaco ,  Monte Carlo)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın  ardından serbest zaman.Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek  dileyen misafirlerimiz rehber ve özel araçlar eşliğinde konuklarımız ile alternatif olarak düzenlenen Monaco Turuna katılabilirler. Monaco Vatikan’dan sonra Dünya’daki ikinci küçük bağımsız şık, büyüleyici devletimizi görüyoruz. Prensliği görüp ardından Dünya jet sosyetesinin kumar oynayıp tatil yaptığı en gözde mekanları keşiften sonra otelimize transfer.Akşam dileyen misafirlerimiz rehber ve özel araçlar eşliğinde konuklarımız ile alternatif olarak düzenlenen Monte Carlo Turuna katılabilirler.Dünyanın en lüks ve görkemli  kumarhanelerinin bulunduğu jet sosyetenin uğrak eğlence merkezlerinden  birisi olan  Monte Carlo da eğlence için serbest zaman.Tur bitimi otelimize transfer ile geceleme otelimizde.  

 Monaco turu: 40 € ( Kişi Başı )  Montecarlo Turu: 45 € ( Kişi Başı )

3.GÜN PAZARTESI  NİCE(Saint Paul de Vence, Cannes)

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın  ardından  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan   St. Paul de Vence ve Cannes turuna katılabilirler. Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Filmlerindeki meşhur yürüyüşüyle bir Aldo Maccione’ye veya son zamanların en meşhur filozofu Bernard Henry Lévy’ye ve şarkıcı/besteci eşi Arielle Dombasle’e rastlamanız an meselesi. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Daha sonra Cannes’a varacak otobüsümüz ile panoramik olarak Festivaller Sarayı, Croisette gibi bölgeleri görüp Cannes’da serbest zaman bırakılacaktır. La Croisette’in üzerindeki çok lüks markalar ve bir arka paralelindeki Rue d’Antibes caddesindeki mağazalara gidebilir, deniz kenarındaki meşhurlar kafe ve restoranlarından herhangi birisinde oturup uluslararası tanınmış bir sanatçı veya bir artiste rastlayabilirsiniz.  Tur bitimi otelimize transfer ile geceleme otelimizde.  .

St. Paul de Vence ve Cannes turları kişi başı : 75 €

4.GÜN SALI  NİCE

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın  ardından  serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz  ve özel araçlarımız   eşliğinde alternatif olarak düzenlenecek olan   San Remo ve Dolceacqua  turuna katılabilirler. Nice’ten hareket edilip muhteşem manzaralı bir yoldan İtalya’nın Liguria bölgesinin incisi, müzik festivali şehri San Remo'ya varılacaktır. Öğlen, limandaki kafe veya restoranlarda İtalyan Rivierası’nın tadını çıkarabileceksiniz. Dönüş yolunda Bordighera ve Vintimiglia gibi sahil şeridi kasabalarından geçerek Alpler'e yaslanmış Ortaçağ’ın önemli yerleşim birimi Dolceacqua`ya varılacaktır. Dolceacqua ünlü ressam Claude Monet`nin hayran olup tablosunu çizdiği, Barbaros Hayrettin Paşa`nın bozguna uğrattığı ünlü amiral Andrea Doria`nın doğup büyüdüğü zamana meydan okuyan kasabadır. Kasabayı daha yakından tanıma fırsatını bulacağımız geziden sonra akşamüstü Nice'e hareket edilecektir  Tur bitimi otelimize transfer ile geceleme otelimizde.  .

San Remo ve Dolceacqua  turları kişi başı : 90 €

5. GÜN  ÇARŞAMBA NİCE-İSTANBUL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın  ardından saat odaların boşaltılması ve belirlenen saatte havalimanına transfer . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Havayolları’nın TK 1816 tarifeli seferi ile saat 18:20'de İstanbul´a hareket. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından lokal saat ile 22:10’da İstanbul’a varış

 

 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git