Untitled Document
  OTELLER  ANKARA OTELLERİ
CITY HOTEL ANKARA
CITY HOTEL ANKARA
 

 

Konum :
City Hotel Ankara´nın en merkezi ve işlek bulvarlarından Turan Güneş Bulvarında yer almaktadır. Konumu itibari ile gerek Cumhurbaşkanlığı Köşkü gerekse ülkemizde yer alan elçiliklere yakınlığı ve iş dünyası, alış veriş merkezlerine stabil uzaklıkta olmasıyla Ankara´nın en gözde otelidir.
Otelimiz Ankara´daki en iyi restaurant , night club ve alışveriş merkezlerine yürüyerek ulaşılabilir olması ile konuklarımızın en büyük rahatlıklarından biri olmuştur....

Denize Mesafe :
 

Havaalanına Uzaklık :
 

Terminale Uzaklık :
 

 

 

Oda Özellikleri :

City Hotel olarak butik tarzı ile dizayn edilmiş modern çizgilerin kurumsal kimliğimiz ile bütünleşmesi ve konuklarımızın Ankara´daki ilk tercihleri olmamızın haklı gururunu yaşamaktayız. Otelimizin 78 odası ,misafirlerimiz için özenle 1,5 yıllık bir süre içinde en ince detaylar düşünülerek hazırlanmıştır.

Tüm malzemelerinin İtalya´da özel olarak dizayn edilip üretildiği odalarımızda yer alan ışık geçirmez perdeler, ses geçirmez camlar, anti alerjik yastık seçenekleri, saten çarşaf takımları, LCD TV´ler ve zengin buklet seçenekleri konuklarımızın konfor ve rahatlığını en üst düzeyde tutabilmek amacıyla hazırlanan sıradışı hizmetlerden yalnızca bir kaçıdır.

 

Ücretsiz Aktiviteler :

Sauna, fitness ve fin hamamı kullanımı


 

 
 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git