Untitled Document
       AIRLINE TICKETS
       CONGRESS TOURISM
       CRUISES
       DOMESTIC TOURS
       HOTELS
       INTERNATIONAL TOURS
       MOTIVATION TRIPS
       RENT A CAR
       VIDEOS & PRESS
       VISA PROCUDERS
 
Visitors
Total :253688
NEWS KAMPANYA VE DUYURULAR
 
  Classic İstanbul Tour

 

 

05 KASIM 2011
23.30 İlk Buluşma noktamızdan İstanbul a hareket ediyoruz.
06 KASIM 2011 Sabah İstanbul'a varıyoruz. Eşsiz İstanbul manzarasına hâkim Çamlıca Tepesinde alacağımız Sabah Kahvaltısından sonra otelimize yerleşiyoruz.Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan ve 380 yıl devletin idare merkezi olarak kullanılan Topkapı Sarayını, İ.S 532 yılında yapılan Aya Sofya’yı, Yerebatan Sarnıcı'nı, 1700 yıldır şu anki yerinde dikili olan Çemberli taş Sütunu’nu görüyoruz. Çinili köşk, Sultanahmet Camii, Alman çeşmesi, Eski Hipodrom Meydanı, Kapalı Çarşı’yı gezip otelimize hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle Akşam yemeği için Kumkapı’ya hareket(ekstra) ve geceleme otelimizde.
 
07 KASIM 2011
Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltımızın ardından İstanbul’un eşsiz manzarasını denizden seyredebilmek için feribotla boğaz turu yapıyoruz. Boğaz turu bitiminde Atatürk’ün dünyaya gözlerini kapadığı ve eşsiz mimari yapısıyla ünlü Dolmabahçe Sarayı’na doğru yola çıkıyoruz. Türkiye’nin ilk minyatür parkı olan, açık hava müzesi niteliğindeki Miniatürk’ü ziyaret ediyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 
08 KASIM 2011
Otelimizde aldığımız Sabah Kahvaltısının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dünya denizlerinde yaşayan balık türlerinin içinde bulunduğu, kendi türündeki akvaryumlarla kıyaslandığında; gezi güzergâhı, yağmur ormanı ve yeni nesil teknolojisiyle dünyanın en yenisi olan akvaryumu ziyaret ettikten sonra Eyüp Piere Loti Tepesinden İstanbul’u izliyoruz. Ankara ya dönmek üzere hareket ediyoruz.23.00 Ankara’ya varıyor ve bir sonraki Bulutanka Turizm seyahatinde buluşmak üzere ayrılıyoruz.
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
Lüks Turizm aracı ile gidiş–dönüş ulaşım ve araçta alınacak ikramlar,
                2 gece 3 gün 4* OTEL’DE konaklama,
                Kahvaltılar
                Çevre gezileri,
                Profesyonel Rehberlik Hizmeti,
                SEYAHAT SİGORTASI
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
“Müze ve ören yeri giriş ücretleri,
                Öğlen Yemekleri,
                Oteldeki Ekstra Harcamalar

 

 


Geri Dön
 
  Print This Top of Page

BULUTanka Tourism & Organization
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Kavaklıdere / Ankara Tel:0312 468 89 10(Pbx) Fax: 0312 468 89 15 E-mail:info@bulutanka.com.tr