Untitled Document
       AIRLINE TICKETS
       CONGRESS TOURISM
       CRUISES
       DOMESTIC TOURS
       HOTELS
       INTERNATIONAL TOURS
       MOTIVATION TRIPS
       RENT A CAR
       VIDEOS & PRESS
       VISA PROCUDERS
 
Visitors
Total :253688
NEWS KAMPANYA VE DUYURULAR
 
  South America / Bairam of Secrifice 2011

  

 

04/05 Kasım     İSTANBUL – MADRID – BUENOS AIRES

14.00`da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma .

16.55’te Iberia Havayollarının IB 3759 sefer sayılı uçağı ile Madrid’e hareket.

20.10’da Yerel saat ile Madrid’e varış ve yapılacak aktarma ile IB 6843 sefer sayılı uçak ile saat ile 00.45’te Buenos Aires’e uçuş.

08.00’da Yerel saat ile  varış, ve alanda bizleri bekleyen otobüsümüz ile panoramik şehir turu. Turumuz esnasında şehrin önemli merkezleri, Parlamento Binaları, gül bahçeleri ve şehir katedrali göreceğimiz yerler arasındadır. Tango’nun doğum yeri olarak kabul edilen La Boca semtini gezerek, meşhur şehir mezarlığını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Delta, Tigre turuna katılabilirler (65 Euro). Buenos Aires dünyanın en geniş deltası olan Parana Nehri Deltası kenarında kurulmuştur. Şehrin liman bölgesini geçerek Delta gerisindeki iskeleden nehir motoru ile yapacağımız gezi esnasında Delta içindeki yüzlerce ada arasında dolaşırken ülke zenginlerinin köşklerini ve yaşam tarzlarını gözlemliyoruz. Tur sonrası otele geri dönüş. Geceleme otelimizde.

06 Kasım          BUENOS AIRES

Sabah kahvaltı sonrası kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle Güney Amerika anakarasının güneyinde ve Surinam'dan sonraki en küçük ikinci ülkesi olan ekstra Uruguay turumuzu yapıyoruz (150 Euro). Deniz otobüsü ile varışımızın ardından Uruguay’ın en güzel şehri ve Unesco Dünya mirası listesindeki eski Portekiz koloni şehri olan Colonia’ya hareket ediyoruz. Turumuzun ardından Buenos Aires’e dönüş. Dileyen misafirlerimizle akşam yemeğimizi ekstraolarak Arjantin’in milli dansı olan tango eşliğinde alıyor ve meşhur Arjantin bifteğini tadıyoruz (90 Euro). Yemek sonrası otelimize dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

07 Kasım          BUENOS AIRES

Sabah otelde kahvaltımızın ardından ünlü alışveriş caddesi Parque Florida’da alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra tam gün yemekli Gaucho çiftliği turuna çıkıyoruz (90 Euro). Bu turumuz esnasında Buenos Aires şehrinin dışına çıkarak çok büyük çiftliği ziyaret ederek Arjantin’in ünlü pastoral hayatını, gaucho diye adlandırılan kovboylarının yaşamlarını yakından görme imkânı buluyoruz. Barbeküde pişen Arjantin’in o ünlü etlerinden tadarak keyifli bir gün geçiriyoruz. Turdan sonra otelimize dönüyor ve dinleniyoruz.  Geceleme otelinizde.

08 Kasım          BUENOS AIRES – IGUASSU  

Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılarak havalimanına transfer oluyor ve yerel havayolu ile Iguassu’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından otelimize transfer oluyoruz. Öğleden sonra yapacağımız Brezilya şelaleleri turumuz esnasında küçük patika yoldan Iguassu Nehri Vadisine doğru inerken 275 adet şelalenin akışını seyrediyoruz. Iguassu şelaleleri, Alvar Nuñez Cabeza de Vaca tarafindan keşfedilmiş olan yeryüzünün en güzel doğal güzelliklerinden birisidir. Brezilya ve Arjantin sinirinda 300.000 hektarlık Milli Park içerisinde yer almaktadır. Şelaleler, Paraguay sınırı yakınlarında Paraná nehrine dökülmektedirler. Dileyen misafirlerimizleekstra Iguassu şelalelerinde botlarla heyecan fırtınası yaşıyoruz (100 Euro). Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Raffa Inn yemekli folklorik showa katılıyoruz  (75 Euro). 5 Latin Amerika Ülkesinin son derece güzel folklorik danslarını seyredebilirsiniz. Geceleme otelinizde.

09 Kasım          IGUASSU – RIO DE JANEİRO

Sabah uyandırma ve havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Rio de Janeiro’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından havalimanında karşılanarak Rio de Janeiro şehir turumuzu yapıyoruz. Guanabara Körfezi, dünyaca ünlü Copacabana ve Ipanema Plajları, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Corcovado, Vali Konağı, Belediye Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane, Vargas Caddesi ve Karnaval'ın yapıldığı Sambadrom ziyareti gezimizde panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer oluyor ve odalarımıza yerleşerek dinleniyoruz. Ardından ekstra Sugar Loaf turumuzu yapıyoruz (65 Euro). Şehrin kuzeyine doğru giderken Copacabana plajını geçerek Rio tünelinin diğer tarafı Botafago ve Flamengo plajlarını gördükten sonra Urca semtine varıyoruz. Teleferik ile Urca tepesine çıkıp kısa bir gezi yaptıktan sonra ikinci bir teleferik ile Sugar Loaf kayasının tepesine varıyoruz. Denizden yüksekliğin 420m. olduğu tepede şehrin güzel manzarasını deniz tarafından seyrediyoruz. Geceleme otelinizde.

10 Kasım          RIO DE JANEİRO

Sabah otelde kahvaltı sonrası günümüz kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest. Dileyen misafirlerimizle ekstra öğle yemekli Petropolis turumuzu yapıyoruz (90 Euro). Bu tur esnasında Portekiz Krallığının yaşadığı yazlık saray, cam saray, kraliyet metropol katedrali, Brezilya’nın ilk kumarhanesi göreceğimiz yerler arasındadır. Brezilya haritası şeklindeki manzara eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Akşamüstü otelimize dönüyoruz. Geceleme otelinizde.

11 Kasım          RIO DE JANEİRO

Sabah kahvaltımızın ardından kişisel gezi ve aktiviteleriniz için günümüz serbest. Dileyen misafirlerimizle ekstra Corcovado turumuzu yapıyoruz (65 Euro). Ave. Atlantica‘da Copacabana plajından ayrılarak Corcovado tünelini geçip Cozmo Velho semtine varıyoruz. Kısa bir yürüyüşten sonra tepeye çıkmak üzere dişli tramvaya binerek 710m.yükseklikteki İsa Heykeline varıyoruz. 1145 ton ağırlığında ve 38 m. yüksekliğe sahip, Rio şehrinin sembolü, Cristo Redentor´u (İsa Heykeli) ziyaret ediyoruz. Aynı zamanda Rio´nun nefis manzarasını buradan seyretme fırsatını buluyoruz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

12 Kasım          RIO DE JANEİRO – MADRID

Sabah kahvaltımızın ve öğlende otelde ayrılış işlemlerinin ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman.Daha sonra havalimanına transfer. Alana varışımızı takiben, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra Iberia Airlines’a ait IB 6024 sefer sayılı uçuş ile saat 20.00’da Madrid’e uçuş. Geceleme uçakta.

13 Kasım          MADRID – İSTANBUL   

Yerel saat ile 09.15’de Madrid’e varış. Yapılacak olan aktarma sonrası Iberia Havayollarına ait IB 3760 sefer sayılı uçuş ile saat 11.00’da İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 15.55’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

 

Buenos Aires / Sheraton Hotel vb.

www.starwoodhotels.com

 

Iguassu / Bourbon Hotel vb.

www.bourbon.com.br

 

Rio de Janeiro / Sheraton Hotel vb.

www.starwoodhotels.com

 

İki/Üç kişilik 
odada kişi başı

Tek kişilik
 Oda farkı

2-12 yaş Çocuk

0-2 yaş Çocuk

2.499 Euro

500 Euro

2.199 Euro

250 Euro

 

Önemli Not : Rezervasyon esnasında misafirlerinizin, DOĞUM TARİHİ – PASAPORT NUMARASI ve GEÇERLİLİK TARİHİ bildirilmesi zorunludur.

 FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

·         İstanbul – Madrid – Buenos Aires / Rio de Janeiro – Madrid  – Istanbul parkuru Iberia Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti,

·         Buenos Aires – Iguassu – Rio de Janeiro parkuru yerel havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti,

·         Havalimanı vergileri,

·         Tüm alan – otel – alan transferi,

·         Buenos Aires (3), Iguassu (1), Rio de Janeiro (3) gece olmak üzere toplam 7 gece konaklama,

·         Buenos Aires ve Rio de Janeiro‘da panoramik tanıtım turları,

·         Iguassu şelaleleri turu,

·         Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

·         Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

·         Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

·         Rehber ve şoför tipleri, bahşişler,

·         Programda ekstra olarak belirtilen çevre gezileri.

 

 

 


Geri Dön
 
  Print This Top of Page

BULUTanka Tourism & Organization
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Kavaklıdere / Ankara Tel:0312 468 89 10(Pbx) Fax: 0312 468 89 15 E-mail:info@bulutanka.com.tr